Hiphop izpildītājs un producents Fakts sadarbībā ar mūziķi Edgaru Kreili izdod video versiju dziesmai “Tikai Es”, kas ir pirmais singls no šoziem gaidāmā Fakta mini albuma (EP).

Lielu paldies Fakts saka videoklipā redzamajiem aktieriem – Rihardam Dzenim, Artūram Bušam, Augustam Melderim un Matīsam Krūmiņam. Lai arī videoklipā jaunieši tiek attēloti kā pašpuikas, kas ikdienu pavada neapmeklējot skolu, blandoties pa ielām un meklējot problēmas, patiesībā videoklipa aktieri ir aktīvi sportisti (airēšana, futbols, karatē), kuri vakara stundas pēc skolas pavada strādājot un pilnveidojoties savu mērķu sasniegšanai.

Dziesma ir stāsts par jaunības maksimālismu un vecumu, kad šķita, ka es visu zinu labāk. Par laiku, kad pirmoreiz tika iepazītas dažādas atkarību veicinošas vielas un ikdienu, kas bija kā balansēšana uz naža asmens starp likumu un atbildību par savu rīcību. Ar šo dziesmu vēlējos vērst jauniešu uzmanību uz to, ka nākotne un sapņi ir katra paša rokās. Ir jāapzinās savu rīcību un tās sekas, komentē Fakts.

Edgars Kreilis ir jaunatklājums pašmāju mūzikā. Lai gan tikai pirms gada sācis nopietni pievērsties savai solo karjerai, jau paspējis ierakstīt septiņas dziesmas, tostarp Latvijas svētkos izdoto patriotisko singlu “Esmu šeit”, iepriekšējā gada konkursā “Supernova” startējis ar dziesmu “We Are Angels” un šogad “Supernovā” startē ar singlu “Younger days”. Muzikālo gaitu pirmsākumos Edgars Kreilis licis par sevi manīt tādos projektos kā ”Koru kari 3”, ‘”Ghetto Faktors” un šogad bijis viens no šova ”X Faktors” finālistiem.

Fakts (Jānis Šmēdiņš) līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

2017. gada 31. martā FAKTS izdeva pirmo studijas albumu “Vainīgs Tu”. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp jau popularitāti iemantojušie singli “Sirds”, “Sākums”,  “Naktī”, kā arī albuma tituldziesma “Vainīgs Tu”. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprins, kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.