Ceturtdien, 24.martā, klubā Coyote Fly uzstāsies pašmāju hiphop mūzikas izpildītājs FAKTS, kurš pēc gada pārtraukuma ar vienīgo koncertu Rīgā priecēs sava talanta cienītājus.

Būs iespēja baudīt arī DJ ASPIRĪNA setu, kurš plašākai publikai pazīstams kā Red Bull Thre3style pasaules DJ čempionāta Latvijas finālists, savukārt bundzinieks Edgars Viļums jūs pārsteigs ar ritmisku bungu spēli.
Netrūks arī pārsteigumi, jo vakara gaitā uz skatuves kāps kāds Latvijā iemīļots mūziķis, kura vārds, saglabājot intrigu, tiks atklāts tikai koncerta laikā. 
FAKTS pašlaik strādā pie sava EP, kurš klajā nāks šovasar, kā arī GACHO/MESA albuma.

DRAUGI! 24. Martā Koncerts! sarosamies un tiekamies Rīgā @ Coyote Fly! Ieeja bez maksas un no 18! TIEKAMIES

Posted by FAKTS on Monday, 14 March 2016

2015. gada augustā Fakts laida klajā EP albumu “Kārtis Atklātas”. Albums pieejams visos straumēšanas servisos. Singlam “Punkts” tapusi arī videoversija.

Dziesma “Punkts” ir sava veida saruna ar mani pašu pagātnē un šo pašu ideju centāmies arī atspoguļot dziesmas videoklipā. Pašizaugsme man ir ļoti svarīga un tematiski tā ir liela daļa no mana tikko iznākuša EP,

tā par dziesmu stāsta pats mākslinieks.

Skaņdarbā ņem dalību arī talantīgie vokālisti Andriana Miglāne un Dāvids Dolidze. Mix/Master – Jānis Šmēdiņš. Videoklipa operators – Ivo Buģis, režija/montāža – PrimeTime.

Pašmāju mūziķis Fakts (īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš) ir elektroniskās mūzikas izpildītājs un producents no Jelgavas. Dzimis 1989. gadā. Hiphopam pievērsies kā bītmeikers. Producējis tādus Latvijā pazīstamus māksliniekus kā Gacho, Grafomāns, Triānas Parks, DAF & Rinis-One un citus.