Latviešu hiphop izpildītājs Edavārdi kopā ar grupu De Temps un Abru piedāvā noslēgt gadu ar vienreizēju koncertu. Reperi un mūziķi ir sagatavojuši uzstāšanos, kura apvienos labāko no abām pasaulēm. Koncerts notiks 27. decembrī, plkst. 21:00. Pasākuma norises vieta un ieejas maksa tiks atklāta stundu pirms koncerta sākuma. Sekot jaunumiem var izpildītāja mājaslapā (http://edavardi.lv), kā arī izpildītāju sociālajos profilos.

„2015. gads gan man, gan arī De Temps bija ļoti aktīvs. Šogad esmu izdarījis praktiski visu, izņemot uzorganizējis pavasarī izdotā albuma „Galvaskauss” prezentāciju. Koncerts 27. decembrī būs gan pienācīga prezentācija, gan arī adekvāts ražīga gada nobeigums. Gan es, gan De Temps, gan Abra (kurš koncertā piedalās kā īpašais goda viesis) šogad esam labi pastrādājuši unnav labāks veids, kā to nosvinēt, kā vienīgi normāli nomočījot karstu stafu,” – Edavārdi par 27.12. gaidāmo koncertu.

Šogad Edavārdi ir izdevis mini-albumu „Galvaskauss”, iesildījis Gacho „Spēka tūres” koncertus Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kāpis uz skatuves Lielajā ģildē oratorijas „Rīgas laiki” ietvaros, piedalījies Radio pieci organizētajā reperu cīņā „Pieliec punktu” un brīvrunubatlā „GhettoGames” ietvaros, uzstājies neskaitāmos pasākumos, tai skaitā Arēnā „Rīga” „Studentu paradīzes” ietvaros.

Grupa DeTemps gada sākumā izdevusi minialbumu „En Temps” un vasarā kopā ar plašu viesmākslinieku sastāvu, kuru vidū bija arī Edavārdi un Abra, uzstājusies festivālos „Pagalms”, „Rock Up” un „Ezīšfests”.Abra šogad ir piedalījies “GhettoGames” brīvrunu battlā, izcīnījis uzvaru Ūsu brīvrunu kausā, kā arī uzstājies dažāda veida un izmēru pasākumos, piemēram,hip-hop vakarā “Melno Cepurīšu Balerijā” ar grupu Augša un 11. Novembra krastmalā Rīgas Svētku ietvaros.