Elektroniskās deju un hip-hop mūzikas producents un DJ – Aspirins izdod savu debijas EP ar nosaukumu “E A S Y”.

“E A S Y” bija jauns izaicinājums sev gan kā bītmeikeram, gan producentam, jo līdz šim es biju producejis mūziku priekš hip-hop māksliniekiem, vai arī piedalījies projektos, kur mūzikas veidotāja loma gandrīz vienmēr palika sekundāra. Otrkārt, savus orģinālskaņdarbus sāku vēidot, jo bieži uzstājoties pasākumos vai festivālos, savos DJ setos atskaņoju citu producentu veidotus skaņdarbus, bet pašam īsti nebija savs mūzikas materiāls ar kuru sevi pārstāvēt. Šī tendence ir jau norma pasaules DJ industrijā, kad pats mākslinieks uzstājoties sevi pārstāv kā dīdžejs un producents vienlaicīgi un savos setos iekļauj savus orģinālskaņdarbus. Tieši tādēļ “E A S Y” veidošānā katrai kompozīcijai es izvēlējos dāždu pieeju, katru skaņdarbu veidojot ar savādāku noskaņu un tempu, bet pieturoties zem viena žanra ko sauc par elektronisko deju mūziku (EDM). Savos skaņdarbos mēģināju izmantot mūsdienīgus elektroniskas mūzikā elemetus kombinējot tos ar turntablism elementiem (Turntablsm ir mākslas veids kurā tiek manipulētas skaņas izmantojot plašu atskaņotājus kombinācija ar mixer pulti). Visos skaņdaros, kuri ir iekļauti albumā, tika izmantota šī tehnika, kur plašu atskaņotājs tika izmantots kā instruments, ar kuru palīdzību tika ieskrāpēti (scratch) vokāli, sintezātori, gitāras un bungu skaņas.

DJ un producents Aspirins (īstajā vārdā Kaspars Dziļums) ir viens no atpazīstamākajiem un radošākajiem dīdžejiem Latvijā. Aspirins uzskata, ka būt par DJ nenozīmē tikai piemērotas mūzikas izvēle attiecīgā pasākuma noskaņojumumam, bet gan to, kā DJ spēj ietekmēt savu klausītāju un spēj klausītājā radīt attīecīgās sajūtas. Laika gaitā izkopis savu DJ teniku un miksēšanas stilu. 2015.gadā Aspirins kļuva par Red Bull 3style Latvijas čempionu un ieguva ceļazīmi pārstāvēt  Latviju pasaules finālā Tokijā, Japānā.

Savā DJ karejerā sadarbojies ar dažādiem vietējiem un ārzemju izpildītājiem, kā piemēram, Gustavo, KASTA (RUS), Pato PooH (SWE), Adam Tensta (SWE), Gacho Fakts  un daudiem citiem