Pēc 13 gadu pārtraukuma ar jaunu singlu “Kultūra” Latvijas hiphopā atgriežas deviņdesmito gadu repa apvienības “Full Clipp” dalībnieks Dii, īstajā vārdā Didzis Krastiņš.

Kā atzīst pats izpildītājs, tad atsākt repot pamudinājusi uzkrātā dzīves pieredze un vēlme dalīties ar savu filozofisko skatījumu uz tēmām kuras ir aktuālas šodien, tajā pat laikā pieturoties pie deviņdesmito gadu hiphopa estētikas. Tas arī pamudinājis sadarboties ar Dj Krii, kurš ir viens no labākajiem “vecās skolas” hiphopa bītu meistariem Latvijā.

Apvienība “Full Clipp” radās 1996. gadā un pastāvēja līdz 2004. gadam. Tajā darbojās arī pazīstamais hiphopa izpildītājs Gacho, mūzikas producents un izpildītājs Domino u.c. “Full Clipp” darbojās mūzikas ierakstu kompānijas un izdevniecības “Riga Records” paspārnē, kā arī daudz koncertējusi kopā ar Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicēju Ozolu. “Full Clipp” dalībnieki paralēli darbojās arī projektā “Austrumbloks”, kas ir zīmīgs ar to, ka tajā pirmoreiz apvienojās 19 latviski un krieviski runājoši hiphopa izpildītāji.

Dj Krii darbojies mūzikas projektos, F[ei]K, Latvian Blues Band, Bezgalībieši, Gacho (Mesa), Dirty Deal Audio Kopā ar dīdžejiem AG, Raiti un Monstu, u.c. Video autors – Salvis Āre Teksti – Didzis Krastiņš Producējuši – Dj Krii/Dagnis Neilands(Tehnikums).