Reika skatuves partneris, hiphopa izpildītājs Deniss publicējis savu otro solo singlu un videoklipu “Esi brīvs”. Jaunajā dziesmā Deniss atgādina par vērtībām, kuras par naudu nav nopērkamas – par brīvību.

“Gribu, lai cilvēki ir pozitīvāki, lai ar smaidu uz lūpām dara to, ko mīl, un ir brīvi! Ir tik daudz iespēju un krāsu dzīvē, gribu, lai jūs visi nepalaižat tās garām. Klipā ķeru adrenalīnu un uzkāpju koka galotnē, jo tā es jūtos brīvs, atrodoties pie dabas! Klipā peldos jūrā oktobrī un repoju zirga mugurā. Daru to, ko līdz šim neviens no Latvijas reperiem nav darījis,” par dziesmu stāsta Deniss.

Dziesmas tapšanā piedalījies mūziķis, dziedātājs Pēteris Upelnieks. Dziesmas pēcapstrāde Jānis Šmēdiņš (Fakts). Videoklipa operators un montētājs Toms Rings. Deniss izsaka pateicību draugiem un ģimenei, visiem, kas piedalījās filmēšanā, kā arī milzīgs paldies atbalstītājiem,”XL Energy drink”, restorānam “Maxi sushi” un Cīņas sporta klubam “MMA Jūrmala”.

Deniss (Deniss Stepanovs) ir hiphopa izpildītajs no Tukuma, kas nodarbojas ar cīņas sportu un plašāk kļuva pazīstams kā Reika skatuves partneris.  Abus māksliniekus savedušas kopā intereses par cīņas sportu, kas rezultējušās sadarbībā arī mūzikā. Aizvadītā gada jūnijā Reiks un Deniss izdeva kopīgu singlu “Tu jau zini”. Tā paša gada oktobra beigās abi izpildītāji nodeva klausītājiem videoklipu singlam ar zīmīgu nosaukumu un vēstījumu “Vienmēr ar mani”, kas Youtube strauji iemantojis klausītāju uzmanību un šobrīd skatīts vairāk nekā 850 000 reižu. Denisa pirmais solo singls “Mazāk runā, vairāk dari” izdots pērnā gada decembrī.