Hiphopa izpildītājs Deniss (Deniss Stepanovs), kas līdz šim bijis pazīstams kā Reika bekvokāls, izdevis savu debijas singlu un videoklipu “Mazāk runā, vairāk dari”. Šis reizē ir arī Denisa pieteikums solo mākslinieka statusā.

“Mazāk runā, vairāk dari” ir aicinājums jauniešiem attīstīt sevi, būt aktīviem un pārliecinātiem par saviem spēkiem. No šīs nedēļas singls pieejams populārākajos straumēšanas servisos – Spotify, iTunes, Deezer u.c.

Videoklipa veidotājs ir Toms Rings, ieraksts veikts studijā pie Māra Zihmaņa (Elfa), ieraksta pēcāpstrādi veicis Jānis Šmēdiņš (Fakts). Deniss izsaka pateicību cīņas klubam “MMA Jūrmala” un trenerim Edgaram Lipskijam, foto studijai “PhotoLight” un “Volvo Sporta centram”, kā arī Reikam par iedvesmu un visiem draugiem par atbalstu.

Denisa jaunumiem iespējams sekot jaunizveidotajā Facebook mūzikas profilā (fb.com/DenissMusic), kā arī pierakstīties abonentiem oficiālajā Youtube kanālā, kurā gaidāmi ne tikai mūzikas video, bet arī krietni jautrāks saturs ar eksperimentiem un “prank” video.

Deniss (Deniss Stepanovs) ir hiphopa izpildītajs no Tukuma, kas nodarbojas ar cīņas sportu un vairākus gadus  spelējis teātri jauniešu radošajā apvienībā “Opā Opā”, plašāk kļuva pazīstams kā Reika skatuves partneris.  Abus māksliniekus savedušas kopā intereses ārpus mūzikas, kas rezultējušās sadarbībā arī hiphopā.

Ar Reiku sapazinos lielajā “Kreisā Krasta”  koncertā 2014. gadā, kad viņš pienāca klāt un interesējās par cīņas klubu “MMA Jūrmala”, kurā es trenējos. Vēlak Reiks pievienojās treniņos, savukārt es sāku rakstīt tekstus. Reiks ir persona, kas ar savu mūziku vienmēr ir mani motivējis!

atklāj Deniss.

Šī gada jūnijā abi izpildītāji izdeva kopīgu singlu “Tu jau zini”. Oktobra beigās Reiks un Deniss nodeva klausītājiem videoklipu singlam ar zīmīgu nosaukumu un vēstījumu “Vienmēr ar mani”, kas Youtube strauji iemantojis klausītāju uzmanību un divu mēnešu laikā skatīts vairāk nekā 400 000 reižu. 

mazak-runa-vairak-dari