Valentīndienā, 14.februārī, digitāli klajā laists bītmeikera Demaui elektroniskās mūzikas mini-albums “4u”, kurš sevī ietver četras, deju grīdai draudzīgas kompozīcijas.

Lai gan dziesmas speciāli ieturētas deju grīdai draudzīgā Trap, Grime skanējumā ar piesātinātu sintezatoru klātesamību, šis EP klausītāju ieved audiālā asociāciju stāstā par mūžam aktuālo tēmu – mīlestību.

“Mini-albuma pirmā dziesma ir pozitīva, patīkami paceļ, otrā mazliet viltīga, trešā ieved katarsē, taču pēdējā tevi vienkārši sagrauj. Pie materiāla sāku strādāt uzreiz pēc debijas EP “Ataraxia” izdošanas. Jau no paša sākuma bija skaidra vīzija, ka šis būs vairāk bengeru tipa albums, taču pie kopējā koncepta nonācu tikai pirms pāris nedēļām.”  tā par savu darbu izsakās autors.

Tuvākajā nākotnē plānots strādāt pie vizuālajiem materiāliem un sākt filmēt mūzikas videoklipu kādai no mini-albuma “4u” dziesmām. Demaui nedaudz pastāsta priekšā, kā klips varētu izskatīties: “Šoreiz plānots veidot videoklipu, kas filmēts ar kameru nevis 3d animācijas, kā iepriekšējos divos dziesmu videoklipos. Kas zina, varbūt samiksēsim CGI ar realitāti.”

Demaui aicina atbalstīt vienam otru – tiem kuriem šogad ir savs Valentīns mīlēt to, bet tos kuriem tas kaut kur pavīdējis, mīlēt sevi un klausīties jaunāko Latvijas elektroniskās mūzikas darbu “4u”.

EP pieejams straumēšanai platformās: Youtube, Bandcamp

4u cover

Albuma vāciņa attēla autore : Rasma Kroģere