Jaunatklātajā klubā “Muziķene” Saldū 10.jūnijā notiks grandioza LMT Summer Sound pre-party hiphop ballīte kādreizējās Saldus mūzikas skolas telpās un pagalmā.

Koncertā piedalīsies hiphop izpildītāji Reiks, Edavārdi, Kaņepe, Mazais Zaļais, Ozols ar īpaši sagatavotu DJ setu, elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc un virtuozais multiinstrumentālists Rick Feds. Pagalmā uz lielā brīvdabas ekrāna būs iespēja vērot jaunākos pašmāju mūzikas videoklipus, kā arī jaunā režisora Dāvja Dreimaņa īsfilmu par divām hiphopa paaudzēm “Laiks ir uzvarējis”.

Urban Concept piedāvā iepazīties ar visiem māksliniekiem un pasākuma programmu!

REIKS

Reiks, īstajā vārdā Arvis Reiks, Latvijas hiphopa aprindās ir labi zināms izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu un pašmāju lielākās skatuves. Šogad Reiks gatavo debijas albumu, no kura jau izdevis četrus singlus, kas kopumā pārsnieguši miljonu skatījumu Youtube.

Pirmajā LMT Summer Sound pre-party Rīgā Reiks pirmatskaņoja jauno solo programmu. Koncertā piedalījās arī Elfs, Deniss, Jānis Krūmiņš (Mazais Zaļais), Pēteris Upelnieks un Gunārs Bītz (zināms arī kā Guncha Beatbox). Arī koncertā Saldū sagaidāma plaša programma ar viesmāksliniekiem, turklāt pirmo reizi dzirdēsim arī jauno singlu kopā ar Elfu!

EDAVĀRDI

Edavārdi ir repa izpildītājs, kurš kopš 2005. gada ar interneta palīdzību ir izdevis 5 relīzes un neskaitāmas solo dziesmas, kā arī piedalījies vairākos pašmāju repa albumos un izlasēs. Edavārdi ir daļa no bijušā PKI kolektīva, kā arī 1/3 no supergrupas Riekstu Armija. Jaunākais Edavārdi albums “Galvaskauss” aizvadītajā gadā bija nominēts mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”.

Viens no cilvēka galvenajiem uzdevumiem ir radīt kaut ko no nekā, un es cenšos to darīt ar mūziku. Es gribu veidot tādas dziesmas, kas ar savu kvalitāti, tehniku un saturu radīs rezonanci klausītājos. Es gribētu šajā žanrā ienest jaunas, orģinālas idejas un mainīt cilvēku priekštatu par to, ko var un nevar izdarīt repā,

stāsta Eduards aka Edavārdi

OZOLS

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Pēc vairāku gadu radošā pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”, kurš šajā gadā saņēma arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “hiphopa albums”.

Paralēli solo karjerai, Ozolu itin bieži varam sastapt klubos kā DJ. Šajā vakarā Muziķenes pagalmā klātesošajiem būs iespēja baudīt Ozola hiphopa vinila kolekciju “Golddigaz”.

Ceram vakara gaitā sagaidīt arī Ozola un Edavārdu jaunāko kopīgo singlu “Situācijas”

RICK FEDS

Pasākumā ar īpašu audiovizuālu, interaktīvu programmu piedalīsies multiinstrumentālists Rihards Fedotovs (Rick Feds), kas kopā ar vizuālo izteiksmju meistaru Mārtiņu Dāboliņu piepildīs kluba telpas ar vēl neredzētu skaņas un gaismas performanci.

Ielūkoties sagaidāmajā iespējams šeit:

KAŅEPE

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Kurzemes pilsētas Saldus. Daudziem latviešu hiphop mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs. Pasākumā Kaņepe prezentēs savu jaunāko videoklipu.
Par sevi pats Kaņepe pantos izsakās šādi:

Esmu Kaņepe, arī zināms kā nezāle. Nezāles neiznīkst, tātad esmu nemirstīgs!

Darbību uzsācis 2000.gadā apvienības “Runātāji” (aktīva līdz 2004.gadam) sastāvā, kur bija tās līderis un ierakstu producents. Vēlāk pievienojies citai zināmākai mūzikas apvienībai un domubiedru grupai “Runu Zāle”, kuras sastāvā ietilpst arī tādi Latvijas hiphop mūzikas izpildītāji kā Bū-š (Bush), Wiesturz (ws2rs), Reinšteins, Rolexus, Georgs u.c.

LESSFUCC

Elektroniskās mūzikas pārstāvis Alberts Jansons jeb Lessfucc 2015. gada aprīlī izdeva ierakstu Invasion. Savukārt albums Cubensis ticis nominēts Zelta Mikrofonam 2014 kā labākais pašmāju elektronikas albums.

Šobrīd Lessfucc aktīvi dīdžejo vietējos underground pasākumos un, kā pats atzīst, mēģina virzīt iekšā new-age bītmūziku.
Lessfucc mūziku iespējams noklausīties soundcloud. Lūk, jaunākais publicētais:

MAZAIS ZAĻAIS

Hiphopa mūzikas izpildītājs Mazais Zaļais (Jānis Krūmiņš) deb­itēja 2011. gadā ar debi­jas relīzi “13“, šobrīd redzams un dzirdams sadarbojoties ar dažādiem hiphopa žanra māksliniekiem, kā arī turpina iesākto darbu pie EP albuma.

2014. gadā Mazais Zaļais izdeva savu singlu “No Sevis Neaizbēgsi”

Protams, visus klubā sagaidīs arī pats namatēvs, DJ Ziggy, kas parūpēsies, lai ballīte noritētu visaugstākajā kvalitātē!

lmt summer sound preparty saldus muziķene