BERLIN BOOMBOX apvieno klasisko boombox stilu ar mūsdienīgu audio tehnoloģiju, turklāt ar ļoti pievilcīgu un videi draudzīgu dizainu.

Idejas pamatā ir stilīga skaņas pastiprināšana tavam smartfonam vai mp3 pleijerim. Šāds boombox funkcionē gan ar barošanas vadu, gan uz baterijām, tātad uzlikt uz pleca un iziet ielās arī varēs!

boombox1

Iedvesmojoties no astoņdesmito gadu ghettoblaster’iem, šis portatīvais boombox izgatavots no kartona, iepakots kompaktā DIY komplektā, kuru katrs var salikt pats. Salikšanai nebūs nepieciešama ne līme, ne arī kādi īpaši palīginstrumenti, tikai roku veiklība un pāris minūtes laika. Tavas askaņošanas ierīces skaņas pastiprināšanu nodrošinās 2 vācu kvalitātes skaļruņi.

boombox

Berlin Boombox veiksmes stāsts aizsākās ar projektu pūļa finanšēšanas platformai Kickstarter, kurā 30 dienās tika piesaistīti $20,000, kā arī saņemtas neskaitāmas atsauksmes, interese no dizaina un gadžetu blogiem, žurnāliem un radio.

Šogad Berlin Boombox ir nonākuši arī līdz Rīgai un jau pieejami veikalā HOODSHOP, Golddigaz. Piedāvājumā gan basic, gan arī sadarbības modeļi ar oriģinālu dizainu. Cena sākot ar 69 eiro.

Vairāk par BERLIN BOOMBOX: www.berlinboombox.com