CETURTDIEN, 25. maijā plkst. 19:30, jau ceturto reizi norisināsies viens no skatītāju un arīdzan pašu dalībnieku gaidītākajiem pasākumiem – “Beat Box Batls”, kurā Latvijas labākie mikrofona valdnieki jeb bītbokseri savā starpā sacenšas gan par vērtīgām naudas balvām, gan par skatītāju simpātiju balvas iegūšanu, kas pašiem dalībniekiem ir nozīmīgāka balva par žūrijas piešķirto pirmo, otro vai trešo vietu.

Neatkarīgi no dalībnieku skaita, vecuma vai dzimuma, visi bītbokseri tiek vērtēti pēc vienādiem kritērijiem, un pēc žūrijas piešķirtajiem punktiem, kopvērtējuma 1. vietas ieguvējs balvā iegūst 100 EUR, savukārt 2. vietas ieguvējs attiecīgi 50 EUR vērtu naudas balvu. Dalībnieks, kurš saņems lielākās skatītāju simpātijas, balvā saņems iespēju ierakstīt vienu skaņdarbu profesionālā ierakstu studijā.
“Beat Box Batls” nav vienkārši pasākums – tas ir vesels šovs, kurā piedalās labākie bītbokseri, kuri ar sava vokāla palīdzību pilnībā vai daļēji aizstāj mūzikas instrumentus. Batla norise notiks pēc ”Beatbox Showcase” kritērijiem, kur dalībniekiem būs iespēja sevi pierādīt ne tikai cīnoties vienam pret otru, bet arī atrādot savu talantu, tehniku, harizmu, spēju improvizēt, spēju atdarināt bungu skaņas, stāties viens pret vienu ar Dīdžeju vai mūziķi, kā arī sastrādāties ar improvizācijas aktieriem skečos un mazos iestudējumos, izmantojot savu skaņu efektu klāstu!

Visus dalībniekus aicina iesūtīt video pieteikumu un savu kontaktinformāciju uz e-pastu: gunarsbitz@gmail.com