Arturs Skutelis un grupa “Tvērumi” ir izdevuši albumu “Nekad nekur”, kas veidots kā vienots stāstījums par jaunu puisi vārdā Aleksandrs. Albuma fabulas pamatā ir Bībeles stāsts par pazudušo dēlu. Grupas iepriekšējais, debijas albums “Audums” tika novērtēts kā viens no 2016. gada spēcīgākajiem latviešu mūzikas ierakstiem.  

 Albuma CD pieejami veikalā “Hoodshop” (Rīgā, Brīvības ielā 72 k-2); tas atrodams arī visos mūzikas straumēšanas servisos.

“Tvērumos” spēlē: Arturs Skutelis (balss), Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons) un Alise  Golovacka (klavieres, flauta). Visu albuma “Nekad nekur” tekstu autors ir Arturs Skutelis, skaņdarbus producējuši “Tvērumu” dalībnieki, kā arī Rihards Štrauss no grupas “Augša”. Albums ierakstīts Rīgā, Dynamic Records un PKI studijā, un tā tapšanā piedalījušies vairāki viesmākslinieki: dzejnieces Daina Sirmā un Alīna Platoņenko, dziedātājas Kristīne Prauliņa un Zelma Jēgere (Viņa), trompetists Dāvis Nicmanis, emsijs Idus Abra un aktieris Igors Šelegovskis. Noformējumu, izmantojot Hieronīma Bosa gleznu “Ceļinieks”, radījis Emīls Kālis. Skaņas apstrādi PKI studijā veicis Arturs Skutelis.