Alisi Haijimu (HAIJIMA) plašāka auditorija iepazina TV šova X Faktora Latvija pirmajā sezonā, kur māksliniece izcēlās ar spilgtiem tēliem un priekšnesumiem. Pēc šova Alise vairāk pievērsās mācībām, lai sekmīgi pabeigtu un absolvētu vidusskolu. Tomēr rudens Alisei nācis ar jaunumiem, debijas singlu un tam veltītu apģerbu līniju – 色. 

Alise prezentējot savu debijas singlu Krāsas | 色, savu skatuves vārdu manījusi uz HAIJIMA. Jaunās dziesmas mūzikas un teksta autors ir jau sevi urbānajā muzikā pieteikušais Rolands Če, studijas producents Pēteris Pāss savukārt par dziesmas miksu un māsteru parūpējies producents FAKTS. Singls izdots nesen izveidotās ierakstu kompānijas Urban Concept Records paspārnē un ar šo singlu HAIJIMA aizsāk trīs dziesmu trioloģiju.

Kā izsakās pati mūziķ, tad: “..Šis skaņdarbs vairākas reizes tika pārrakstīts, lai gan melodijas un vārdi paliek nemainīgi, manā balss tembrā varēja dzirdēt citādākas emocijas. Pēc dalības šovā vairākkārt saskāros ar negatīvu pieredzi no iepriekšējās menedz’menta puses, kura vairrākkārt noraidīja debijas singla izdošanu, kas savukārt ievērojami sagrāva mani. Taču pateicoties jaunajai komandai varēju īstenot un panākt savu mērķi. Dziesma ir par mani, tās vārdi būtībā sastāv no zemtekstiem, tāpēc ar  pirmo reizi šaubos , vai klausītājs sapratīs par ko ir runa. Taču interesanti arī papētīt!..”

HAIJIMA hoodijus vari atrast šeit –  http://bit.ly/HAIJIMADNM

Alises apģēbu līniju meklē